پشتیبان گیری سیستم عامل های شبکه با نرم افزار Symantec Veritas NetBackup 6.5

دانلود نرم افزار Symantec Veritas NetBackup 6.5

پشتیبان گیری سیستم عامل های شبکه با نرم افزار Symantec Veritas NetBackup 6.5

شرکت Veritas در کنار نرم افزار backup Exec خود نرم افزاری قدرتمند NetBackup را ارائه داده است. این نرم افزار برای سازمانهای بزرگ ساخته شده است و می تواند سیستم عامل های مختلف و انواع مختلف داده ها را پشتیبانی کند.
به گفته این شرکت این نرم افزار برای سازمانهایی می باشد که شبکه آنها دارای سیستم هایی با انواع مختلف  Windows, Unix, Linux, Novel و ...    می باشد و همچنین برنامه های کاربردی و پایگاههای داده ای متفاوت را پشتیبانی می کند :   Oracle, IBM DB2UDB, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server,Microsoft SharePoint Portal Server, SAP NetWeaver,Sybase, Informix  در اصل این نرم افزار یک راه حل End-to-End برای سازمانهای بزرگ با انواع متفاوتی از برنامه ها و داده ها است.
Netbackup نیز همچون Backup Exec سیستم های Backup گیری مختلفی همچون Autoloader ها، SAN/NAS و سیستم های ترکیبی از آنها را در سیستم عامل های مختلفی ویندوز، یونیکس ، لینوکس و ...    پشتیبانی می کند.
به دلیل آنکه برنامه مدیریت این نرم افزار توسط زبان جاوا نوشته شده است می تواند در سیستم های مختلفی نصب و اجرا گردد.
این نرم افزار با سیستم های ذخیره داده های Disk-to-Disk   همچون SAN Storage ها    به راحتی کار می کند و می تواند توسط آن در مواقع از بین رفتن داده ها به راحتی و با سرعت آنها را بازیابی کند. همچنین امکانات فراوانی را در این سیستم ها ارائه می دهد.
بازیابی اطلاعات توسط این نرم افزار از بازیابی کل سیستم گرفته تا بازیابی بخش های جزیی برای سیستم عامل های ویندوز و یونیکس و لینوکس می تواند صورت گیرد.
سیستم گزارش گیری این نرم افزار به مدیریت کمک می کند تا بتواند به کلیه رویدادهای موجود با دیدی باز تر نگریسته و در صدد اصلاح مشکلات و خطاها بر آید.
گزارش گیری از جزئیات Backup ها می تواند مدیریت شبکه را در بازبینی و مرور Backup ها کمک کند و همچنین با سیستم گزارش سازی آن می توان گزارش های مورد نیاز خود را با توجه به نیاز های مدیریتی و نیاز های سازمان ساخت و تولید کرد.

 

http://img.p30day.com/images/40265021375285554415.png

/ 0 نظر / 7 بازدید