دانلود بازی Left Behind 3 Rise of the Antichrist 2010 + کرک

دانلود بازی

دانلود بازی Left Behind 3 Rise of the Antichrist 2010 + کرک

بازی Left Behind 3 Rise of the Antichrist یک بازی استراتژیک است که بر اساس رمان های معروف به همین نام ساخته شده این بازی قبلا برای کنسول پلی استیشن ۲ ارائه شده بود و الان نسخه کامل آن برای کاربران پی سی هم عرضه شده است.داستان این بازی یا رمان آن مرتبط با ظهور فرقه یا فردی است که به آنها ضد مسیح یا همان دجال می گویند و اتفاقاتی که پیرامون آن دوران و آن عصر می افتد.مبارزه شر و خیر بهترین عنوانی است که برای این بازی می توان انتخاب کرد.
در فصل سوم از Left Behind 3 Rise of the Antichrist سری بازی کامپیوتری ، گرافیک پارسه همه ساختمان ها جدید شده است ، ماموریت ها بهبود یافته و بیش از ۴۰ فیلم جدید داستان های تعاملی به منظور ارتقاء بازی اضافه شده که می توانید از آن لذت ببرید.بازی شامل ۴۶ مأموریت  تکنفره از جمله آموزش و ۳ حالت چند نفره و ۳۹ نقشه می باشد که این نسخه را از باقی نسخه ها متمایز کرده است.

ویژگیهای اضافه شده بازی:

*  اضافه شدن ساختمان های جدید گرافیکی و  پیشرفته که باعث به تصویر کشیدشدن رشد شهری نیویورک دارد
* اضافه شدن بیش از ۴۰ فیلم جدید تعاملی به منظور ارتقاء سطح داستان و بازی شما را به هدف انجام بازی نزدیک تر می کند
*  مبارزه با نیروهای ضد مسیح در جبهه نبرد  به دو صورت فیزیکی و جنگ روحانی : استفاده از قدرت دعا و عبادت برای مقاومت در برابر نفوذ معنوی و دفاع در برابر حملات فیزیکی آنها.
*  ویژگی های اصلی موسیقی متن فیلم ها و برنده جایزه بهترین موسیقی به هانس توماس سازنده آهنگهای(کینگ کنگ ، آواتار ، ارباب حلقه ها).
* قابلیت بازی تکنفره و چند نفره آنلاین

 

http://img.p30day.com/images/40265021375285554415.png

/ 0 نظر / 10 بازدید